Ікорний дім БЕСТЕР

Науково-виробниче сільськогосподарське підприємство «Бестер» - це українська компанія, що займається промисловим вирощуванням осетрів в умовах аквакультури.
Основою потужностей підприємства стала одна з найбільших садкових ліній в країні – 3500 м2. Окрім відкритого способу вирощування компанія має сучасну УЗВ (установка замкненого водопостачання), де в умовах абсолютно чистої води вирощується молодь осетрів.
Окрім вирощування риби, компанія займається виробництвом власного, високоякісного корму для осетрів, переробкою риби – копченням, солінням та виробництвом рибних делікатесів.
Основна мета роботи підприємства – отримання цінного делікатесу – осетрової (чорної) ікри.
Дорослі самки руського, сибірського осетрів, стерляді та бестера потрапляють до ікряного цеху в живому вигляді. Ікра, дозріла до потрібної стадії, добувається виключно традиційним методом забою риби. Саме цей метод, що його використовують вже сотні років, дозволяє зберегти свіжість, смак та усі корисні властивості ікри.
Купить Раки живые мелкие
Раки живые мелкие

Живые раки – продажа живых раков одно из наших основных направлений. Мы передерживаем живых раков в профессиональных бассейнах с фильтрацией и охлаждением, что позволяет избежать падежа и неприятного привкуса в мясе.

1000 гр 525.00 грн